Ashley Greene a Joe Jonas málem v base!

3. prosince 2010 v 17:12 | Domča ® |  • Mix
Více v celém článku ;)


Ashley Greene a Joe Jonas skončili málem ve vězení. Celé se to přihodilo na letišti v Abu Dhabi.
Pár, který spolu randí zhruba 4 měsíce, byl zadržen ochrankou letiště. Důvodem byl čerstvě zakoupený nůž na sýry, který si Joe Jonas (21) strčil nešikovně do příručního zavazadla. A to se samozřejmě nesmí!

"Letěli jsme ze Středního východu do New Yorku," popsala situaci Ashley. "Bylo tam asi milion kontrol a rentgenů. Přes jeden jsme prošli bez problémů, a ten druhý…""… u druhého rentgenu nás zastavili a s naprosto vážnými tvářemi se zeptali: ´Co to máte v batohu?´," pokračuje Ashley. "Koukla jsem se na Joeho a ptám se ho: ´Ty jsi nechal ten nůž na sýry v batohu?´Hups!"

"Málem nás tam zabásli!"


Po té, co svůj omyl vysvětlili, jim na letišti dovolili si nůž přibalit do velkého zavazadla, které jde k odbavení. "Bylo to tak trapné!" směje se Ashley.


Ještě o něco pikantnější historku z letištní kontroly má Ashley s Twilight kolegou Kellanem Lutzem. "Jeli jsme společně na tour, kde se představoval díl 'Eclipse'. Mně se rozbil kufr a Kellan mi nabídl, že si můžu nějaké věci zabalit k němu," vypráví Ashley. "Jenže právě jeho kufr se kontrole na letišti nelíbil a požádali ho, aby ho otevřel. No a z pánského kufru na ně vyskočilo spoustu holčičího oblečení!" směje se Ashley.

"Dostala jsem záchvat smíchu, protože ten obrovský zaměstnanec security se díval do kufru a divil se: podpatky? Punčocháče?"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama